Sigortalı ve Ambalajlı Asansörlü Taşımacılık Hizmeti için: 0506 480 26 82

Firmamız Hakkında

ERCAN EVDEN EVE ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK, evden eve sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacıyla Burdur şehrinde kurulmuştur.
Firmamızın kendine ait , kamyon ve kamyonetleri sayesinde şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Taşımacılığını gerçekleştireceğimiz tüm eşyalarınızı sigorta kapsamı altına almaktayız.
Mersin evden eve nakliyat sektöründe çok saygın bir yerimiz vardır. Bu saygınlığı yılların bize vermiş olduğu iş tecrübesine borçluyuz, daima en profesyonel ve kaliteli hizmeti vermeyi kendimize misyon edindik.
Mersin ev taşımacılığı konusunda uzman kadrosu ve titiz çalışmaları ile Mersin’in lider taşımacılık firması olan Ercan Asansörlü Nakliyat müşterilerine daima güler yüzlü ve saygılı olmayı amaçlamaktadır.
Kaliteli hizmet ve memnun müşteri anlayışımız sebebiyle birçok kişi ve kuruluşun firmamızla anlaşmakta ve eşyalarını firmamıza teslim ettiğini belirtmek isteriz.
Genel olarak nakliye firmalarının verdiği evden eve taşımacılık hizmetinin dışında sizlere Ev nakliyesi, ofis taşıma, büro taşıma, fuar ve stand nakliyesi, parça eşya taşımacılığı gibi diğer nakliyat işlerinizde hizmet veren firmamızdan sizler de faydalanabilirsiniz.

Verdiğimiz Başlıca Hizmetler

Taşımacılık denilince akla gelen bir çok taşıma çeşidini gerçekleştirmekteyiz. Yukarıda listelenen hizmetler haricinde bir nakliyat işine ihtiyacınız var ise, yine bizi arayabilir, destek alabilirsiniz. Daha çok evden eve nakliyat hizmetine yoğunlaşmış olan firmamız, kalıplaşmış olan hizmetlerin dışına çıkmaktadır. Ev taşımadan ziyade Ofis taşıma, banka, fuar, stand, parça eşya nakliyesi gibi sektördeki bir çok ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Bizi Tercih Edenlerden Olmak İster misiniz?

Mersin Ercan Evden Eve Asansörlü Taşımacılık, çekirdekten yetişmiş bir firma, deneyimli kadro, kaliteli hizmet.             Ayrıntılı Bilgi için Bizi Arayın: 0506 480 26 82             web adresimiz: www. mersinercannak.com