Sigortalı ve Ambalajlı Asansörlü Taşımacılık Hizmeti için: 0506 480 26 82

Asansörle Taşıma

Asansörle Taşıma sistemi, artık en yaygın taşımacılık haline gelmiştir. Özellikle ilimiz Mersin’de katların yüksek olması nedeniyle, asansörle taşıma yapmak zorunluluk olmuştur neredeyse.

Bazı yapılaşmalarda, bina içi asansöre izin verilmediği gibi, içeriden taşıma yapmaya da izin verilmemektedir. Bu anlamda devreye giren Ercan Asansörlü taşımacılık firması, Mersin’in her noktasında asansörlü nakliye hizmeti vermektedir. Donanımlı araçlarıyla 7/24 nakliye hizmet sunan firmamız, 18. kata kadar ulaşabilen asansörlü taşıma aracıyla da daima en kaliteli ve güvenli hizmeti vermeyi amaçlamıştır.

Asansörle taşıma yapmak, her yönden diğer taşımacılık şekline göre kazançlıdır. Nasıl mı?

Hem eşyalarınız hem taşındığınız ve taşınacağınız bina hem de siz yıpranmıyorsunuz. eşyalarınız neredeyse hiç zarar görmeden taşınıyor. Bina içinde herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor. Siz de eşyalarınız zarar görmediğini ve hızlı bir şekilde taşındığını görünce rahatlıyorsunuz.

Asansörlü taşımacılık hizmetimizle birlikte hem şehir içi hem de şehirler arası özel olarak asansör kiralama hizmeti de vermekteyiz. çok sayıda yük asansörü ile Mersin’de hizmet veren firmamız, her kata ulaşabilecek asansörlü taşıma araçlarını Mersin asansör kiralama adı altında sizlerin hizmetine sunmaktadır. Dilediğiniz yükü dilediğiniz kata kadar ulaştırabilecek kapasiteye sahip olan firmamızı arayarak ihtiyacınıza uygun yük asansörünü kiralama yolu ile alabilir ve en uygun şekilde işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Mersin asansör kiralama firması olarak, 20 den fazla yük asansörümüzle istediğiniz kata kolayca ulaşabilmekteyiz. Lütfen kiralık asansör ihtiyaçlarınız için bizimle irtibat kurmayı unutmayınız.

Mersin Ercan Evden Eve Asansörlü Taşımacılık, çekirdekten yetişmiş bir firma, deneyimli kadro, kaliteli hizmet.             Ayrıntılı Bilgi için Bizi Arayın: 0506 480 26 82             web adresimiz: www. mersinercannak.com