Sigortalı ve Ambalajlı Asansörlü Taşımacılık Hizmeti için: 0506 480 26 82

Çalışma Politikamız

telefon

Düzenli ve disiplinli çalışmanın, yalnızca nakliye sektöründe değil her alanda kazandıracağını hepimiz biliyoruz. Bizler de Ercan Nakliyat ekibi olarak, çalışma şeklimizle, hizmet anlayışımızla kendimize belli başlı politikalar belirledik. Amacımız, işlerimizi belirli bir sıraya göre gerçekleştirip sistemli bir şekilde çalışmak.

  • Eşyalarınız taşınmadan önce expertiz hizmeti
  • Nakliyat sözleşmesi ve sigorta işlemleri
  • Yükünüze uygun araç seçimi
  • Kaliteli paketleme malzemesi ve eşyanıza uygun paketlemeler
  • Deneyimli personeller
  • Uygun fiyat ve kredi kartı ile ödeme imkanı
  • Müşteri memnuniyet

İlk olarak müşteriye nakliye konusunda bilgi verilir, müşterimiz eşyaları hakkında bilgi verir ve nereden nereye taşınmak istediğini belirtir. Biz de, müşterilerimiz verdiği bilgiler doğrultusunda, müşterilerimizle birlikte – eğer gidilmesi mümkünse – eşyalarını yerinde kontrol ederiz. Böylece nasıl bir araçla taşıyacağımızı kestirebiliriz ve en uygun fiyatı çıkarırız. Daha sonra anlaşma sağlanması halinde nakliyat sözleşmesi ve sigorta işlemleri yapılır. Eşyalara en uygun paketlemeler uzman ekibimizce yapılır. Gideceği yere sağlam bir şekilde ulaştırılan eşyalarınız, sizleri teslim edilir. Ödeme konusunda da müşterilerini üzmeyen firmamız, kredi kartı, taksit imkanı(sorunuz), iş bitiminde ödeme, nakit ödeme gibi bir çok seçenek sunmaktadır.

Kısacası, müşterilerimiz sadece eşyalarını taşımıyoruz. Taşınmayla birlikte, böyle zor ve sıkıntılı bir işin ne kadar rahat ve güvenilir bir şekilde yapıldığını da göstermiş oluyoruz.

Mersin Ercan Evden Eve Asansörlü Taşımacılık, çekirdekten yetişmiş bir firma, deneyimli kadro, kaliteli hizmet.             Ayrıntılı Bilgi için Bizi Arayın: 0506 480 26 82             web adresimiz: www. mersinercannak.com