Sigortalı ve Ambalajlı Asansörlü Taşımacılık Hizmeti için: 0506 480 26 82

Asansörlü Taşımacılık

Mersin Asansörlü Taşımacılık hizmeti konusunda güvenebileceğiniz firmalardan biri olan Ercan Nakliyat, 18. ve 15. katlara kadar ulaşabilen taşıma asansörleriyle, yeni yapılaşmaların yüksek katlı olması sebebiyle, daha hızlı, ekonomik ve güvenli bir şekilde taşımaktadır.

Asansörlü taşımacılık, diğer taşımacılık şekline göre fiyat bakımından yüksek gibi gelse de aslında daha uygundur. Bina içine zarar vermeden, apartman sakinlerini rahatsız etmeden, eşyalarınızın neredeyse hiç hasar görmeden taşınabileceği en iyi sistem asansörle taşıma sistemidir.

Bu şekilde birkaç saat süren işlemlerle evinizi hemen taşımış olursunuz. Eski yönteme göre hesaplanacak olursa, 6. kattan alınan bir eşyanın 12. kata taşınmasını siz hesaplayın. Buna kolay kolay insan gücü dayanmaz. Eşyalarınızın bulunduğu yerden alınması ayrı bir gün, gideceğiniz yere taşınması ayrı bir gün alır ve asansörlü taşımaya göre daha çok maliyetli olacağına emin olun. Mersin’de Asansörle Taşımayı nasıl yapıyoruz diye merak ediyorsanız aşağıdaki resimleri inceleyebilirsiniz.

Mersin kiralık asansör hizmetimiz için Mersin’de asansör kiralama firmaları aramanıza gerek kalmadan bize ulaşabilir ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Mersin Ercan Evden Eve Asansörlü Taşımacılık, çekirdekten yetişmiş bir firma, deneyimli kadro, kaliteli hizmet.             Ayrıntılı Bilgi için Bizi Arayın: 0506 480 26 82             web adresimiz: www. mersinercannak.com