Sigortalı ve Ambalajlı Asansörlü Taşımacılık Hizmeti için: 0506 480 26 82

Geçmişimiz

telefon

Ercan nakliyat, ilk olarak piyasaya nakliye sektöründe çalışan eleman olarak başlamış, yani işin çekirdeğinden yetişmiş, zamanında asansörlü taşımacılığında bulunmaması sebebiyle yüksek katlara sırtında yük taşımış, eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması konusunda uzmanlaşmış personel tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kadar, firma yetkilileri ile birlikte çalışanları da nakliyat işinde uzmanlaşmış elemanlardan oluşan bir firmadır.

İlk olarak, hemen her firmada olduğu gibi tek bir nakliye aracıyla sektöre adım atan firmamız, verdiği hizmetlerin meyvesini zamanla toplamış ve şuan 3 büyük nakliye aracı ve 2 adet yük asansörüyle hizmetine devam etmektedir.

Evden Eve Nakliyenin haricinde, taşımacılık hizmet alanına giren diğer iş ve işlemlerinizde de sizlere hizmet veren firmamız, kaliteli paketleme, dürüst çalışan ve çalışma prensipleri ile birlikte verebileceği hizmet kapsamını daha da geliştirmeyi amaçlayarak yoluna hızla devam etmektedir.

Taşımacılık ya da firmamız hakkında bilgi almak isterseniz vakit kaybetmeden bizimle iletişim kurunuz.

Mersin Ercan Evden Eve Asansörlü Taşımacılık, çekirdekten yetişmiş bir firma, deneyimli kadro, kaliteli hizmet.             Ayrıntılı Bilgi için Bizi Arayın: 0506 480 26 82             web adresimiz: www. mersinercannak.com